Akční ceny spotřebičů + dárek 

Časově omezená akce na vybrané spotřebiče AEG , Electrolux. Při koupi setu z letáku - trouba, indukční deska, myčka, obdržíte ZDARMA navíc sadu nádobí Kolimax.Image K parní troubě AEG a Electrolux , kurz vaření v páře v hodnotě 2.500,-Kč. U vybraných myček sada příborů ZDARMA. 

 

Platnost akce od 8.2 do 31.8.2017

AKCE 2016_elux_aeg_hanak.pdf (2,70Mb)


Novinky v řadě TRENDcollection  Image

Kuchyně TREND - lak za cenu folie !

V současnosti nenajdete v České republice kvalitnější a cenově výhodnější jednostranně lakovanou kuchyni. Srovnali jsme ceny s konkurencí a garantujeme vám, že u nás získáte nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu v rámci nabídek stejné kategorie od konkurence. Přesvědčte se o tom sami a nechejte si vypracovat nezávislou cenovou nabídku a budete překvapeni.

Více ZDE.

 

Nové dekory a typy kuchyní HANÁK !

Máme pro vás přichystané krásné nové dekory! I v letošním roce sázíme na materiály s přírodní texturou, proto nejvíce novinek představíme právě v dřevodekorech. A to jak pro laminové kuchyně (kolekce TRENDcollection), tak především pro kuchyně nejvyšší řady HANÁK PREMIUM.

Image      Image

Přicházíme s 6 top barvami, kterým dlouhodobě předpovídáme skvělou budoucnost! Věříme, že si je zákazníci oblíbí a budou je do svých interiérů vyžadovat. Sladěny jsou jak ve všech materiálech - dýha, lak, folie  tak i lamino. Jde o odstíny bílá, champagne, magnolia, krémová, antracitová a mocca. Například antracitová barva je aktuálně velmi moderní (zemité tóny jsou in) nebo champagne odstín, ten má zase podmanivý šedo-béžový akcent.

Image

I v dřevodekorech představujeme šest novinek! Z nich zmíníme především odstíny Borovice piemont nebo Borovice alpská, které mají severský nádech. Zajímavý je i tmavě hnědý tón Dubu Arabica nebo medové tóny Dubu zlatého.

ImageImage